Bytové družstvo Rotavská

Přístup na web BD Rotavská

Poslední aktualizace: 29.4.2013

K přístupu na některé části webu je potřeba být zaregistrovaným uživatelem. Registrováni jsou všichni lidé, kteří nahlásí, že v BD Rotavská bydlí. Bez přihlášení se nedostanete na zápisy ze schůzí, dokumenty, nemůžete vkládat komentáře apod.

Vytvoření uživatelského účtu

Váš uživatelský účet je aktivován ve chvíli, kdy dostanete e-mail z adresy wordpress@bdrotavska.cz  s předmětem “[Bytové družstvo Rotavská] Vaše uživatelské jméno a heslo“. Pokud jste takový e-mail nedostali, pak buď nemáte nahlášeny správně kontaktní údaje (můžete je aktualizovat zde) nebo vám e-mail spadl do složky se spamem – zkontrolujte si důkladně poštu. V tomto e-mailu je vaše uživatelské jméno (tím je e-mailová adresa, kterou jste družstvu nahlásili) a dočasné heslo. První přihlášení můžete udělat na  http://www.bdrotavska.cz/wp-login.php.

Změna hesla

Po přihlášení se dostanete k nastavení svého profilu. Zde si v dolní části stránky můžete změnit heslo. Změnu potvrdíte stisknutím tlačítka “Aktualizovat profil“.

Poté můžete tuto stránku můžete opustit a jít rovnou na http://www.bdrotavska.cz, kde již máte přístupné všechny části webu.

Přihlášení přímo na webu

Pokud se budete chtít podívat na chráněné části webu z jiného PC, stačí po vyzvání zadat vaše přihlašovací údaje.

Zapomenuté heslo

Pokud zapomenete své heslo, zadejte do prohlížeče adresu http://www.bdrotavska.cz/wp-admin/ a zde zadejte svou e-mailovou adresu. Odkaz na obnovení hesla vám přijde e-mailem.

Komentáře k této stránce

Pro zobrazení komentářů je vyžadováno přihlášení.

Pokud neznáte heslo, můžete si jej nechat zaslat zde.